Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas
| Wi-Fi | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas Brusque kan du enkelt nå Colina Evangelica, som ligger ungefär 7 km bort.
Praça Sesquicentenário ligger ungefär 15 minuters bilresa från denna villa, och Sao Luiz Gonzaga kyrka finns cirka 20 minuters bilresa bort.
Gästerna kommer att njuta av utsikten över staden från villan.
Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett komplett kök. Det finns också matplats.
- Lokala sevärdheter
- Brusque University Center2,3 km
- Igreja Sao Sebastiao2,6 km
- FIP Feira da Moda3 km
- Mineral Água Park3,3 km
- Catarina Moda Shopping2,7 km
- Passolini3,4 km
- Igreja Santa Rita de Cassia4,7 km
- Luc-Som4,5 km
- Flygplatser
- Ministro Victor Konder internationella flygplats34 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
Service
- Tvätt
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Tvättmaskin
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas?
Ett komplett kök finns på Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas. - ❓
Är husdjur tillåtna i Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas?
Gästerna får bo på Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas?
Utsikten över staden erbjuds till gästerna på Casa Grande 3 Quartos • Churrasqueira • 2 Vagas. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
I denna villa kan du utforska Brusques viktigaste landmärken, inklusive Colina Evangelica (7 km), Sao Luiz Gonzaga kyrka (8 km) och Praça Sesquicentenário, som finns inom 15 minuters bilresa.